Szukasz najbardziej imprezowego ośrodka na wakacjach???

Ayia Napa to wakacyjny raj i jeden z popularniejszych kurortów nie tylko dla młodych. Jeszcze nie tak dawno Ayia Napa była niewielką wioską rybacką, dziś prawdopodobnie najprężniej rozwijający się region na wyspie. Ayia Napa to wspaniałe krajobrazy, warunki do plażowania, nocnego życia w klubach i dyskotekach do białego rana. W centrum miasteczka specjalna ulica, w której życie noce tętni...

Ten wakacyjny kurort to kilometry szerokich, pięknych, jasnych, piaszczystych plaż, otoczonych egzotyczną roślinnością. Zdecydowanie najpiękniejsze plaże to Nissi Beach, Grecian Beach, Limanaki, Pernera, Glyki Nero czy moja ukochana trochę spokojniejsza Makronissos.

Dzięki świetnej infrastrukturze, ofercie rozrywkowej, wypoczynkowej i wypożyczalniom sprzętów do uprawiania sportów wodnych w Ayia Napa i okolicach nikt nie będzie się nudził podczas wakacji na wyspie. Można spróbować przejażdżki quadem po specjalnie wyznaczonym terenie na plaży wzdłuż jednej z zatok, zaszaleć na skuterach wodnych na ciepłych falach morskich i skorzystać z możliwości wypróbowania szybowania na spadochronie za motorówką. Te i inne atrakcje tylko w Ayia Napa.

Polecam to miejsce osobom, które chcą się przede wszystkim bawić na wakacjach, czyli życie nocne, imprezy, beach bary z pianą itp.

Jeśli natomiast pragniesz chociaż trochę spokoju to zdecydowanie sąsiedni kurort Protaras.