Z Krakowa na wyspy greckie...

Czy wiesz, ze od 29.03.2020 do 22.10.2020 możesz poleciec z Krakowa do Aten oraz na inne wyspy greckie ??? 

Greckie linie lotnicze Aegean będą latać bezpośrednio z Krakowa do Aten w sezonie 2020 nawet 3 razy w tygodniu. Już od jakiegoś czasu latają w sezonie, ale niewiele osób o tym wie... 

Jeśli zakupimy jeden bilet łączony z międzylądowaniem w greckiej stolicy to bardzo szybko dolecimy do najpiękniejszych plaż w Europie:) 

Sprawdziłam wiele połączeń i już w około 4 godziny (łącznie z przesiadką i małą kawą w Atenach) możemy znaleźć się na Mykonos, Skiatos, Naxos,Paros, Kalamata, Preveza, Rodos, Korfu, Kefalonia, Santorini, Karpathos, Zakyntos, Milos itd... 

Od końca marca, w kwietniu i maju loty w każdą niedzielę i czwartek. Natomiast od czerwca jeszcze trzeci lot we wtorki.

A co jeśli samolot będzie miał opóźnienie? 

W przypadku zakupu jednego biletu łączonego linie muszą zapewnić kolejny lot a samoloty Olimpic Air (dziecko Aegeana, które lata między wyspami greckimi, drugie narodowe linie lotnicze w tym kraju) takich lotów na wyspy ma zazwyczaj w sezonie po kilka dzienne, więc możemy podróżować spokojnie. Poza tym bagaz rejestrowany zostaje przeniesiony do kolejnego samolotu a my możemy spędzić godzinkę na lotnisku, na którym sklepów i restauracji nie brakuje.

Gdzie kupić bilet? 

Najlepiej bezpośrednio na stronie przewoźnika. Jeśli nadal nie wiecie od czego zacząć i jak poleciec na własną rękę, po prostu skorzystajcie z usług biura Greckie Podróże:)