Nie masz planów na wakacje ???

Nigdy nie traciłam nadziei na Wielkie Greckie Wakacje w tym roku, dlatego nie odwołałam mojej wycieczki autokarowej do pięknej Kavali, która odbędzie się 11 lipca 2020. Nie odwołałam, bo nawet nie pozwoli mi na to moi klienci. 

Wycieczka jest zorganizowana we współpracy z greckim biurem Nstravel, które na miejscu zadba o każdy szczegół:)
Wyjezdzamy z Tarnowa i mamy jeszcze 15 wolnych miejsc.

Ze względu na obecną sytuację, cena pozostaje taka sama, jak w lutym, czyli 1849 zł dorosły, 1249 zł dziecko do 12 rz. (wyżywienie: śniadania i obiadokolacje)
Hotel spełnia wszystkie restrykcje i jest gotowy na przyjęcie gości. Autokarem w mniejszej grupie na pewno bezpieczniej niż samolotem.

Wakacje w słońcu, na najpiękniejszych plażach Grecji są w tym roku jak najbardziej realne:)
To będzie podróż do jednego z najciekawszych i najpiękniejszych miast w Grecji kontynentalnej. Wypoczynek na niesamowitych piaszczystych plażach, okolice Kavali to złoty pas nabrzeża obmywany przez błękit morza.
Jedyna tego typu autokarowa wycieczka z Polski, ukryte skarby tego regionu, których nie zobaczysz z innymi biurami podróży. Poza tym zwiedzanie wyspy Thassos i kosmopolitycznych Salonik. Bogaty program wycieczek fakultatywnych.
Zabawa i integracja już w autokarze:)

Oferta bardzo dobra cenowo !!!

Zobacz bogaty program wycieczki

Szczegóły i zapisy na prv lub pod nr tel. 664-747-678

Wyjeżdżamy za  niecały miesiąc !!!
Jeśli z powodu COVID-19 lub innych losowych, wycieczka się nie odbędzie, gwarantuje zwrot pieniędzy w ciągu 3 dni roboczych.
Takiej oferty nie ma nigdzie na rynku:)
Zapraszam !!!