Jak latać za grosze ???

W zasadzie zawsze odpowiadam na te pytania jednym zdaniem: Im szybciej tym lepiej.

Przy samodzielnym podróżowaniu musimy pamiętać, że nasza wyprawa to nie jest wycieczka last minute. Im szybciej zaplanujemy Nasze wakacje tym lepiej i ... taniej!!!

Jeśli chcemy gdzieś lecieć za niewielkie pieniądze w przyszłym roku to już powoli rozglądajmy się za biletami. Zazwyczaj tanie linie lotnicze wypuszczają siatkę lotów w listopadzie na kolejny sezon. W momencie uruchomienia procesu sprzedaży bilety są jeszcze dość drogie, należy odczekać 3-5 tygodni i wtedy kupujemy wymarzony bilet:) Później ceny biletów znów pójdą w górę i następnie w dół, ale nigdy nie będą tak tanie jak około miesiąc po uruchomieniu sprzedaży. Oczywiście nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, ale mnie się to sprawdza od 10 lat z Ryanair i WizzAir. Jest jeszcze jedna ważna rzecz, aby nie wchodzić co chwile i nie sprawdzać tych biletów, bo automatycznie podnosimy w ten sposób ceny. Można to robić dyskretnie, oszukując algorytmy wyszukiwarek internetowych. O tym może innym razem...

Im więcej kupujemy biletów tym mamy większą wprawę, czasami trzeba polegać po prostu na własnej intuicji. Jeśli widzę, ze cena biletu mi odpowiada to biorę bez zastanowienia. Czasami kupuje bilet w ciemno za na przykład kilkanaście złotych, jeśli nie polecę to nic się nie stanie, bo nie stracę wiele. Kiedy mam już samolot to wtedy dopiero planuję noclegi i całą resztę. Nie każdy jednak ma możliwość czy chęć kupowania biletów podobnie jak Ja. Mój post nie jest po to, aby Was do tego na siłę przekonywać. Wręcz przeciwnie, pragnę tylko pokazać, jak to zazwyczaj wygląda od podszewki.

W każdym razie nie musicie się na tym znać ani nic sprawdzać, bo kiedy tylko zobaczę lot do Grecji za niewielkie pieniądze od razu dam Wam znać na mojej stronie.

Zapraszam:)

Loty mozesz ciagle obserwowac tutaj